Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Eдуард Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Eдуард Кълън


Брой мнения : 204
Join date : 11.05.2011
Age : 30

Character sheet
Име на героя:: Едуарт Къкън
Възраст:: Изглежда на 18 но е на 754г.
Раса:: Вампир

Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?  Empty
ПисанеЗаглавие: Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?    Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?  I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:32 am

Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?Този въпрос си задават много жени след връзка,оставила им само болка,излъгани мечти и неоправдани очаквания.Истинско щастие е да владееш езика на любовта, но малко са тези, които съумяват да го научат.Какво е вашето мнение по този въпрос?
Върнете се в началото Go down
http://newlife.bulgarianforum.net/
Диана Самърс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Диана Самърс


Брой мнения : 25
Join date : 29.05.2011

Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?    Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?  I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:04 pm

Хм...може би не винаги. Малка съм да имам истинско мнение по този въпрос,а и никога не съм била във връзка Smile
Но моето мнение е,че доста си зависи от хората - ако говорим от гледната точка на жена,то нека се замислим-ТЯ какво е направила,че ТОЙ да я обича? ТЯ какво мислеше за ТОЙ в началото? ТЯ правила ли е грешки,които да накарат ТОЙ да се отдръпне/ тя задоволила ли го е точно колкото ТОЙ желае (не е нужно да е само в спалнята Wink )? ТОЙ и ТЯ често ли са се карали?
ТОй използвал ли е ТЯ?
Мисля,че темата се обръща точно към жените...но предполагам повечето разбират какво имам предвид под тези въпроси Wink Когато една жена си ги отговори и се замисли за още доста въпроси,някои от които доста лични,може би тогава ще разбере защо Wink
А тези,които си мислят,че е до късмета жестоко се лъжат - просто си е....съдба? Smile
Върнете се в началото Go down
 
Защо се влюбваме винаги в неподходящия мъж?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Free world :: Любовта около нас...-
Идете на: