Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Starbuck Coffee

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:36 am

Starbuck Coffee Starbucks_coffee_shop
Starbuck Coffee Coffee_shop

Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:41 am

Събудих се. Около 9:30. Отворих едва-едва очите си и се запътих към банята. Облякох се и излязох. Запътих се към обичайното място - "Старбък кофи". Този път обаче всичко беше запълнено. Бе останала само една свободна маса, където се настаних аз.
- Едно дълго. - поръчах си и след малко поръчката бе при мен.
Огледах се за някой познат. Е, бяха много, но нито един от тях не ми бе така близък, че да го извикам да седне до мен.
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Моли Танър
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Моли Танър


Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Моли
Възраст:: 17
Раса:: Човек

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:49 am

Станах рано.. Първото нещо, което трябваше да направя е да погледна през прозореца. Отново беше мрачно.. Имах късмет, че още не е заваляло.. Бях тук от скоро и не познавах почти никой.. Поклатих глава , за да разсея мислите и си взех един бърз душ. Нямаше нищо за закуска така, че се принудих да изляза.. Облякох подходящи топли дрехи и излязох от вкъщи.. Улиците бяха влажни.. През нощта бе валял дъжд, но не се учудвах.. Видях едно кафене.. Влязох вътре и за мое нещастие беше претъпкано.. Всички се бяха наблъскали по пет човека на маса, но една блондинка стоеше сама.. Усмихнах се дружелюбно и се приближих до нея..
- Може ли да седна при теб ? - попитах тихо..
Върнете се в началото Go down
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:58 am

Камбанките над вратата изведнъж се размърдаха, заглушени от шума на навалицата вътре. Някакво червенокосо момиче влезе вътре. Огледа се и сякаш остана леко разочаровано, че в кафенето почи не бе останало място. Но явно ме забеляза и се приближи. Усмихна се дружелюбно.
- Може ли да седна при теб? - попита.
Усмихнах й се. Е, не чаках никого. Защо пък да не седне.
- Разбира се, настанявай се! - кимнах към свободното място.
Вдигнах ръка и извиках една сервитьорка, за да може момичето да си поръча нещо.
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Моли Танър
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Моли Танър


Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Моли
Възраст:: 17
Раса:: Човек

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:06 am

Не очаквах да се съгласи толкова лесно.. Явно тук хората бяха по-дружелюбни отколкото предполагах..
- Благодаря - измърморих и седнах на посоченото от нея място .. Тя повика сервитьорката, а аз дори не знаех какво искам.. Прехвърлих любимите си питиета наум няколко пъти преди да осъзная, че са твърде налудничави за едно кафе.. Усмихнах се на сервитьорката и си поръчах капучино.. Погледнах непознатата срещу мен.. Чертите й бяха красиви, косите руси, а очите сини..
- Аз съм Моли.. - представих се и подадох ръката си..
Върнете се в началото Go down
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:39 am

- Аз съм Моли... - представи се момичето и подаде ръка.
Усмихнах й се и веднага стиснах ръката й.
- Изабела. Повечето хора тук ме наричат Изи. - представих се.
- Приятно ми е. - отново се усмихнах и я пуснах.
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Моли Танър
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Моли Танър


Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Моли
Възраст:: 17
Раса:: Човек

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:47 am

Момичето пое ръката ми и се представи.. Усмихнах се и обърнах глава назад, за да проверя какво става с поръчката ми.. Знаех, че кафенето е претъпкано , а това определено означаваше, че трябва да чакам..
- От тук ли си, Изи ? - попитах.. Въпросът бе често задаван и отегчителен и все пак се опитвах да подхвана някаква тема за разговор докато чаках..
Махнах един кичур коса от лицето си.. Дори не разбирах защо я пускам след като знаех какво ще се случи.. Въздъхнах тихо и отново се втренчих в момичето пред мен.. Беше ми интересна.. Надявах се да се окаже първата ми приятелка тук..
Върнете се в началото Go down
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:30 pm

- От тук ли си, Изи? - попита ме момичето.
- Да. Израстнала съм тук. Вярно, че градът е малък и почти не се срещат хора.... Е, освен сутрин в кафенето... - засмях се.
- ... Но все пак е приятно тук. Ще ти хареса. - усмихнах се.
- И като стана дума... Нова си, нали? - попитах.
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Моли Танър
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Моли Танър


Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Моли
Възраст:: 17
Раса:: Човек

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:47 pm

Слушах я внимателно.. Явно беше тук от доста време.. очевидно тук всички се познаваха или поне знаеха.. Обичах малките градчета.. Винаги е спокойно и толкова тихо.. Усмихнах се..
- Да.. Нова съм.. - признах ..
- Убедена съм, че ще ми хареса.. - ухилих се.. В този момент сервитьорката дойде и поднесе капучиното ми.. Огледах я обстойно.. На ръцете си носеше огромна табла с много напитки.. Явно днес й беше натоварен ден..
- От колко време живееш във Форкс.. ? - попитах спонтанно заинтригувана..
Върнете се в началото Go down
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:55 pm

- От колко време живееш във Форкс? - попита ме.
Замислих се. Въпросът ме накара да се усмихна.
- От отдавна. - засмях се.
- Всъщност това е доста забавна история. Бях на шест. Чичо ми Чарли живееше тук. С нашите дойдохме на рождения му ден. Тогава пък една моя далечна братовчедка, която също живееше в Орландо, раждаше. Веднага щом разбрахме, взехме чичо си и тръгнахме за натам. Още преди да стигнем табелата за излизане от града, спукахме гума. Гумата беше оправена, но тогава нещо по колата се развали. Така разбрахме, че градът един вид "не иска да ни пуска". - засмях се.
- Взехме си къща и така... Оттогава не съм напускала града за повече от месец.
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Моли Танър
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Моли Танър


Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Моли
Възраст:: 17
Раса:: Човек

Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:54 pm

Засмях се тихо.. историята й беше доста интересна и завладяваща.. Точно като в приказките.. Отново отпих от питието си.. Топлата напитка леко изпари езика ми, който мигновено изтръпна.. Това обаче не ме притесни .. Бях свикнала с неточната си преценка..
- Наистина доста забавна история.. - ухилих се.. Беше ми приятно да говоря с нея.. Гласа й беше мек и успокояващ.. Можех да я слушам с часове без да ми омръзне.. След дълго неловко мълчание започнах да прехвърлям хилядите си въпроси на ум.. Трябваше да поддържам разговора под една или друга форма.. В противен случай щях да остана сама..
- Излизаш ли с някого ? - попитах .. Звучеше странно от моите устни..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbuck Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuck Coffee   Starbuck Coffee I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbuck Coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Forks :: Кафенета-
Идете на: