Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 В супермаркета

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 4:37 pm

В супермаркета 987f7ac38c56
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Елизабет
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елизабет


Брой мнения : 22
Join date : 30.05.2011

В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 8:48 am

Беше един от онези студени и дъждовни дни в които искаш да се скриеш вкъщи на дивана с някоя приятелка и чаша кафе.За жалост нямам нито приятели,нито кафе.Реших да отскоча до супермаркета за да напазарувам.Горкият ми хладилник не е виждал храна от седмица,а вече пробвах всичко от менюто на пицарията.Дори ми се гади вече когато погледна пица,разбрах го когато минах покрай замразените готови продукти и видях надписа "две пици на цената на една". Въпреки това реших да си взема... може би ще си променя мнението.Отидох да си взема топъл хляб,което значеше,че ще трябва да почакам,защото там винаги има опашка.Дамата пред мен беше много красива.Тъмнокоса със зелени очи.Тя ми се усмихна,а аз само я погледнах изненадана.`Сигурно се усмихва на някой зад мен.` помислих си и се оказах права.Зад мен стоеше някой и този някой беше доста висок.Престорих се,че поглеждам щанда от другата страна на супермаркета за да го погледна.Трябваше да е бърз поглед,но вместо това очите ми се задържаха дълго време на лицето му и тогава той ме погледна.Цялата се изчервих и се обърнах напред.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 9:55 am

"Такаа" - говореше си наум Арт - "месо взех, мляко и сирене също. Както и зеленчуци. Какво остана? Хляб"
И с тези мисли отиде на щанда за хляб. Не обърна особено, даже почити никакво внимание на тъмнокосата зеленоока жена. И други и то дооста го бяха гледали така прелъстително. И с доста от тях.. Вместо това погледна кестенявкосото момиче от другата страна на щанда, което впрочем също го гледаше макар и дискретно. И щом кафевите му очи срещнаха нейните сини усети нещо. Усети как все едно плува в тях и го обръщат. Как сърцето му се разтуптява. Сякаш в момента нямаше никой и нищо освен тях. Досега не беше изпитвал такова чувство, дори и с Джулия. Но интуитивно знаеше, какво е. Белязване. Веднагически заобиколи щанда и спря до нея.
- Здравей - заговори я той. - Аз съм Арт, Арт Скарниш. А ти?
Върнете се в началото Go down
Елизабет
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елизабет


Брой мнения : 22
Join date : 30.05.2011

В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 3:12 pm

Усетих как сърцето ми подскочи когато чех непознатият глас.Погледнах мъжът до мен и за момент забравих как се диша.
-Аз...Аз съм Елизабет.-казах и протегнах ръката си.-Елизабет Матюс.Съжалявам,не исках да ви гледам...аз просто...
Тя прехапа нервно долната си устна и се изчерви,защото не можеше да откъсне очи от неговите.Тези прекрасни и пълни с топлина очи.
-Съжалявам...
Прошепна тя и се изчерви,и сведе поглед.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 4:13 pm

Момичето явно беше срамежливо, защото се изчерви. Но протегна ръка и каза, че се казва Елизабет Матюс. Гласът й звучеше като нежен ромон на поточе. Поне на Арт така му се струваше. Мъжът поднесе ръката й към устните си и само с дъха си я целуна.
- Аз съжелявам ако съм ви притеснил - рече той. - Имате много хубаво име. Като собственичката си.
"Друго не можа ли да кажеш" - обади се вътрешния му глас.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елизабет


Брой мнения : 22
Join date : 30.05.2011

В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 4:24 pm

-Не си...не си ме притеснил.-усмихнах се нежно и не исках той да пуска ръката ми.Кожата му е толкова топла,той е като една голяма печка,с която бих се сгушила на дивана.
-Благодаря,много си мил.
Не знам какво е породило интересът му към мен,но му благодаря.Той е толкова мил и красив...дали някой не ми прави гадна шега и тук някъде да се е скрил снимачният екип на Аштън Кътчър...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:22 pm

Арт продължаваше да държи ръката на момичето. И нямаше желание да я пусне. Даже му се искаше да я прегърне и целуне и много малко го интересуваше, че хората в супермаркета ще гледат. Не усети, как сложи хляб в количката.
- Искаш ли после да се разходим? - попита той
Върнете се в началото Go down
Елизабет
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елизабет


Брой мнения : 22
Join date : 30.05.2011

В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 9:22 pm

Усмихнах се и кимнах.
-Да,с удоволствие.
Двамата минахме през целият магазин,но не казахме нищо.Само се гледахме и се усмихвахме един на друг.Чувствам се толкова жива около него,не мога да го обясня,но и не искам.Просто искам да съм край него и да виждам усмивката му.
-Искаш ли да се разходим в парка или по плажа?
И двата варианта ме устройваха,нали ще съм с него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В супермаркета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В супермаркета   В супермаркета I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В супермаркета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Супермаркета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Forks :: Супермаркет-
Идете на: