Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Алеята

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята   Алеята I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 4:42 pm

Алеята 23685caf2ef7
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Кристиянa
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Кристиянa


Брой мнения : 14
Join date : 07.05.2011

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:10 pm

Реших да се разходя из парка за малко разнообразие.Обикновено не излизам много и е днес пък реших да го направя.Отидох в парка и започнах да се разхождам по алеята.Походих малко и след малко видях едно момиче седящо на пейката.Спрях се малко преди да стигна пейката на която седеше момичето.Постоях няколко секунди и накрая седнах до нея.
-Хей-казах аз и я погледнах.Изглеждаше ми някак притеснена ли,ядосана ли не знам точно как.
-Всичко наред ли е?-попитах я любопитно-Между другото аз съм Кристияна на галено Крис.Приятно ми е.-и подадох ръката си.-А ти си?
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ефи Стонем


Брой мнения : 37
Join date : 07.05.2011

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:33 pm

За разнообразие реших да отида в парка. Е да питайте ме какво правех там, аз която мразех точно тези места. Падах си по баровете...алкохола и т.н., но както и да е. Беше факт че съм тук така че...
Запалих спортната кола /която по "случайност" беше крадена и ми бе подарена за рождения ден/ и тръгнах към мястото което реших, че ще удостоя с присъствието си. След около 10 минути вече бях на паркинга близо до парка и паркирах колата. Заключих я след което тръгнах по алеята. Времето беше...ами мрачно. Така де беше вечер, нормално да е мрачно.
Седнах на една пейка и се замислих, а съвсем скоро мислите ми бяха прекъснати от глупави въпроси на някаква новодошла...
- Всичко наред ли е? - попита тя с любопитен тон и аз повдигнах вежда.
- Да ти изглеждам "ненаред" случайно? - казах и въздъхнах леко отегчено. Момичето ми се представи и ме попита за името ми. Оууу да ... супер, сега щяхме да си разкриваме душите една пред друга. Но все пак реших да съм "мила" /ако това беше възможно въобще/ и й се представих.
- Ефи. - казах простичко. Нямах намерение да казвам цялото си име. Първо защото "Елизабет" звучеше...банално и второто, беше прекалееено дълго.
Върнете се в началото Go down
Кристиянa
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Кристиянa


Брой мнения : 14
Join date : 07.05.2011

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:56 pm

Определено това момиче не беше като другите с които съм се срещала.Различното беше само в характера и.
-Е извини ме,че питах!Изобщо вече има ли нужда нещо да ти казвам?-Още не бях свикнала с характера и.Е не,че не съм срещала момичета с такива отношения...няма значение.Седяхме една на друга,но нито една от двете ни не обелваше и думичка.Аз не мислех и да го направя.Всъщност даже не знаех какво да и кажа.Започнах да чопля кожичките на пръстите си което ми беше гаден навик и в същото време си мислех за някакви простотии.Писна ми от тази гробна тишина и реших да я разваля:
-Е какво прави момиче като теб в...парка?Е не,че нещо,но не приличаш на момиче което обича парка.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ефи Стонем


Брой мнения : 37
Join date : 07.05.2011

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 3:08 pm

Мълчанието определено ми харесваше, но пък знаех, че момичето няма да си трае спокойно. И естествено се оказах права. Момичето започна с въпросите. Въздъхнах леко отегчено и извадих една цигара от кутията стояща във вътрешния джоб на коженото ми яке. Запалих я и вдишах от дима.
- Реших да разнообразя. Проблем ли има? - повдигнах едната си вежда. Естествено, че щеше да каже "не", все пак в очите на хората приличах на най - големият им кошмар. Е какво да ви кажа, наивни същества. Добре де не бях сигурна, че е човек, но пък и не ме интересуваше честно казано. Дори и да беше най - великия вампир на света, пак нямаше да успее да ме нарани физически /а даже и да не си помисля за психически/.
- А ти си тук защото? - не че ме интересуваше...никак даже, но реших да го играя на "мила". За сега горе - долу успешно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алеята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: La Push :: Парка-
Идете на: