Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Домът на Джейкъб

Go down 
АвторСъобщение
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:02 pm

Домът на Джейкъб Jacob-house-twilight
Домът на Джейкъб Img_01298334908370
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:19 pm

-Ако искаш може да отидем до нас,или пък да ти покажа околностите,ти избираш.
-E ти си домакина..-засмях се-..няма значение..ти реши.
Съвсем скоро стигнахме до Ла Пуш,а минути след това и до къщата на Джейк.
Възрастния му баща ни посрещна на входа.
-Здравей Били!-поздравих го.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:27 pm

След като пристигнахме в Ла Пуш,се насочихме към нас.Двамата с Бела отидохме в моята стая,защото Били си беше вкъщи.
Това беше доста гадничко,но все пак не можех да му кажа да се маха.Седяхме на леглото и си говорехме общи приказки,когато чух входната врата да се затваря.Надигнах се и погледнах през прозореца.
Били и още няколко души отиваха някъде,сигурно на лов,или нещо такова.Усмихнах се и се изправих.
-Хайде да отидем в хола,Били излезе. - усмихнах се и двамата отидохме в хола.Седнах на дивана,а Бела седна до мен.Усмихнах се приближих се малко към нея,след което реших да наруша неловкото мълчание. - Искаш ли да гледаме филм?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 4:40 pm

Прекарахме известно време в стаята му говорейки си,а след това видяхме,че Били с приятелите си отива някъде.Преместихме се в хола и Джейк предложи да гледаме филм.
Усмихнах се и му кимнах,от колко време не бях стояла пред телевизора..
Грабнах купчината с дисковете му и си харесах един филм.
-Какво ще кажеш за този?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 3:53 pm

След като си избра филм,аз се изправих и отидох да направя пуканки.Направих една купа с пуканки и отидох в хола.Подадох я на Бела,след което седнах на земята и се подпрях на дивана и погледнах към нея.Тя се загледа във филма.
Филма го бях гледам и ми беше много тъп.Погледнах по едно време към нея.Тя си бе изяла пуканките и се беше облегнала назад.
Аз се изправих и седнах до нея,като се приближих малко и пробвах да сложа ръката на врата `и,но ме беше малко срам.
След поредния опит тя ме погледна,аз се усмихнах засрамено и се приближих малко.
- Извинявай. - казах.
Лицата ни бяха близо и аз успявах да усетя дъха `и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 8:31 pm

Загледах се във филма,но по едно време забелязах,че Джейкъб се приближи.
Изглеждаше сякаш се опитва да ме прегърне.Обърнах се към него и повдигнах вежда учудена.
- Извинявай. - каза той
- Няма нищо Джейк..- отвърнах и бързо сведох поглед.Той беше най-добрият ми приятел,виждах го повече като брат.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:11 pm

Тя се отдръпна.
На мен ми стана малко гадно,но реших да си замълча.Все пак с нея бяхме израстнали заедно,и бяхме повече като брат и сестра,отколкото като гаджета.Макар,да съм гадже с Бела щеше да е много хубаво.
-Ок. - погледнах към нея и се усмихнах,след което се загледах през прозореца.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:17 pm

- Ок. -... той и се загледа през прозореца.
- Ох пак обърках всичко!-казах и се приближих към него.Хванах едната му ръка между дланите си и продължих..
- Виж Джейк..-търсех точните думи-..не знаех,че ..ъм мислиш за мен по този начин..
Загледах се в ръката му,която беше необичайно топла.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:44 pm

-Не мисля за нас по такъв начин. - излъгах на момента. - Просто действах инстиктивно,нищо повече... - исках да добавя "не се тревожи няма да ти нахалствам",но за момент си замълчах.
Усмихнах се и погледнах към нея.
-Искаш ли да догледаме филма? - попитах я и издърпах ръката си и с нея разроших още повече рошавата си коса.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 11:21 pm

- Не мисля за нас по такъв начин. -още по тона му разбрах,че не е напълно искрен,но си замълчах.Джейк ме попита дали искам да догледаме филма и аз само кимнах.
След като образите на малкия екран отново се задвижиха се приближих до него и облегнах глава на едното му рамо,загледах се във филма.След по-малко от час изключихме телевизора и излязохме от къщата.
- Май е време да си тръгвам..-прозях се..,но след това видях физиономията му,усмихнах му се и продължих изречението си:
- ...или пък да се разходим към плажа?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Джейкъб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джейкъб   Домът на Джейкъб I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Джейкъб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домът на Ембри
» Домът на Куин Фабрей
» Просто къщичка (домът на Ридъл)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: La Push :: Жилища-
Идете на: