Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Скалите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите   Скалите I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 4:43 pm

Скалите Bella-and-Jacob-on-beach-twilight1
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:10 pm

Двамата тръгнахме из плажа.
Обичах да идвам тук.Днес деня беше по - специален,защото бях на любимото си място с най - добрата ми приятлка.
Може би исках да сме повече от приятели,но за сега нямаше да се набутвам и да я тормозя.Исках да `и дам повече време и да преценя дали тя ще иска нещо повече от приятелство.
-Това е любимото ми място в цял Ла Пуш. - усмихнах се и седнах на едно паднало дърво.То ми служеше за пейка през годините.
Върнете се в началото Go down
Embry Call
*Quileute*
*Quileute*
Embry Call


Брой мнения : 75
Join date : 26.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Ембри Кол
Възраст:: 19
Раса:: Върколак

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 12:11 pm

Още с изгрева на слънцето бях побързал да скоча от леглото.Ако знаех,че не ще мигна цяла нощ,бих предпочел да ида със Сет и Куйл за да патрулираме.Фактът,че след обяд ще съм на плажа с Елинор не ми даваше мира.Започвах да съжалявам,че бях предложил да се видим днес,тъй като нямах представа как ще запълним времето си заедно.Друга част от мен,обаче,не се разколебаваше и благодарение на нея не отложих срещата.
С ръце в джобовете тръгнах с бавна крачка по плажната ивица.Не очаквах на скалите да има толкова много хора,но си спомних че бе събота,а през уикендите доста гимнозисти от града идваха и прекарваха времето си тук.Елинор все още я нямаше:печелех още няколко минутки,в които да помисля за някакви идеи,които да ни занимават.
Върнете се в началото Go down
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 12:50 pm

Не мога да повярвам! Бях се успала! Невероятно! Просто страхотно..
- Закъснявам, закъснявам.. - мърморех под нос, докато търсех подходящи дрехи из гардероба. Стаята ми беше по-разхвърляна от когато и да е било, но сега нямах време да чистя. За това зарязах цялата бъркотия както си беше, по-късно щях да се погрижа.
Изрових някакво бяло потниче от гардероба и набързо обух любимите си къси дънкови гащи. Хвърлих последен поглед в огледалото, за да се уверя, че поне съм успяла да се преведа в ред.
Хукнах към втория етаж, надявайки се да не съм събудила Ди, но тя вече беше станала..
- Добро утро! - поздрави тя с усмивка.
- Добро! - отвърнах набързо, обувайки си гуменките.
- Закуска?
- Не мога, закъснявам! После ще се чуем, чаао! - бяха последните ми думи, преди да изхвърча през вратата.
Вече трябваше да съм на плажа, бях се разбрала да се чакам с Ембри, а вече закъснявах! Страхотно начало, няма що. За късмет, плажът не беше много надалеч, можех и да тичам до там..

П.П: Сори, че се забавих..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Embry Call
*Quileute*
*Quileute*
Embry Call


Брой мнения : 75
Join date : 26.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Ембри Кол
Възраст:: 19
Раса:: Върколак

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 1:03 pm

В рамките на 10 минути на плажа се изсипаха цяла тълпа бледолики,а на паркинга вече нямаше място за автомобили.
Стана ми неловко:да не би от нетърпение да бях излязъл по-рано от вкъщи?Разтърках китката си и погледнах часовника.Не,бях дошъл на време.
"Може би трябваше да се забавя мъничко?"запитах се.Едва ли Елинор закъсняваше без основателна причина,за това се въоражих с търпение.Наблюдавах посетителите на плажа,които се забавляваха,хапваха или караха сърф.Не си падах по този спорт,но с удивление забелязах че наистина си ги бива.
Елинор пристигна задъхана,но разбира се с усмивка на лице.Отвърнах и по същият начин и прекосих няколкото крачки,които ни деляха един от друг.
-Хей...За миг си помислих,че не познавам часовника.Как си?
Върнете се в началото Go down
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 1:24 pm

- Съжалявам, че закъснях - извиних се, все още задъхана - Успах се, но дойдох възможно най-бързо - погледнах невинно.
Той само се засмя, а аз издишах облекчено и отвърнах на смеха му с усмивка.
Огледах оживения плаж. Беше пълно с хора, дошли да разпуснат след тежката натоварена седмица.
- Какво ще кажеш да се разходим? - попитах, обръщайки се към Ембри.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Embry Call
*Quileute*
*Quileute*
Embry Call


Брой мнения : 75
Join date : 26.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Ембри Кол
Възраст:: 19
Раса:: Върколак

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 1:40 pm

-Разходка?..Чудесна идея.-кимнах и направих рязък завой,изчаквайки да ме последва.Закрачихме в мълчание,погълнати от гледката наоколо.Моя милост беше наблюдавал това много пъти без да му омръзне и за пръв път блъскащите се вълни,галени от бледите слънчеви лъчи не ми се сториха толкова впечатляващи.
Минахме покрай неколцина тинейджъри,които се пръскаха с вода,която не успя да пожали двама невинни хорица като нас и ни понамокри.Засмяхме се и докато избягвахме поредната струя я попитах:
-На близо ли живееш,Нора?-изгарях от любопитство да разбера.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: La Push :: Плажа-
Идете на: