Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Улиците на Форкс

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Isabella Parker
*Great Boss*
*Great Boss*
Isabella Parker


Брой мнения : 159
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя::
Възраст::
Раса::

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 4:33 pm

Улиците на Форкс Fe76801bc36c
Върнете се в началото Go down
https://twilightsagarpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:00 pm

Беше един от поредните дъждовни дни,но все пак реших да се поразходя из улиците на Форкс.Грабнах чадъра от шкафчето във хола и обух кецовете си.
Вън беше хладно и както се очакваше земята беше осеяна с локви,но това не беше попречило на доброто настроение на учудващо многото минувачи.
Гледах с празен поглед витрините на малкото магазини в градчето,но всъщност нищо и не търсех.Надявах се Алис да не ме наблюдава от някъде.Най-добрата ми приятелка беше на противоположния полюс що се отнасяше за мода.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:07 pm

Още един ден,в който не спях.Останалите от глутницата се караха и аз трябваше да ги разтървавам и да се правя на големия шеф,но всъщност аз бях най - младия и това беше трудно,защото никой не ме слушаше.
Реших да ги оставя.Тръгнах из улиците.Исках да се разведря малко и да намеря някаква компания,а и дори да не намерех компания аз щях да се оттърва от онези нахалници,които се караха като малки деца.
Вървях из улиците на Форкс,а докато крачех,малкото жители на градчето ме гледаха странно.Явно защото бях без горнище,но на мен не ми пукаше особено.
И докато се чудех какво да правя,срещу себе си видях Бела.
Усмихнах се и се приближих към нея.
-Здрасти,Бела.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:22 pm

- Здрасти,Бела.-чух познат глас наблизо
Вдигнах разсеяния си поглед и видях стария си приятел.
- Здравей Джейк-поздравих го и му се усмихнах.
Беше хубаво да срещна някой познат..
- Как е Били?-попитах и тръгнах до него надолу по улицата.
Тротоарът беше мокър и най-вече хлъзгав и като се имаше предвид невероятното ми равновесие,направо си беше изпитание да вървя по улицата без да падна.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:25 pm

Усмихнах се и я изчаках да дойде към мен.През това време тя попита как е Били.Когато тя се приближи аз я погледнах в очите и за момент всичко около мен се размаза и за мен нямаше нищо друго освен погледа `и.
Бях се забравил и все още гледах в очите `и.И точно тогава се свестих и разтърсих главата си.
-Ъъъ,той е добре. - казах и отново се усмихнах.
Двамата започнахме да ходим надолу по улицата.Не исках да обръщам внимание на това,но тя ужасно много миришеше на вампир.Не зная как,но просто го усещах.Явно защото скоро не съм срещал такива и затова сега ми се струва така.
Пренабрегнах това и се обърнах към нея.
-Ти как си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:47 pm

Усетих как за момент Джейк задържа погледа си върху мен и сведох очи надолу,незнаейки как се очаква да реагирам.
- Ти как си?-попита след минута той.
- Добре бих казала-отвърнах
- Е нещо ново в ЛаПуш?От доста време не сме се виждали..-обърнах се към него
Не стига,че валеше,а и по небето запълзяха светкавици.
Една гръмотевица толкова близо изтрещя,че направо подскочих...
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 12:39 am

Времето тук отново не беше с нас,но не това ме тревожеше сега. В ума ми изникваха стотици въпроси,и по - голямата част от тях бяха свързани с това,защо миришеше на вампир. Щеше да е малко трудно да свиквам,но ще се опитам да се контролирам.
Бела ме попита какво става в Ла Пуш.
- Всичко си е както преди,като изключим лошото време и досадните ми приятели,мястото е приятно. - усмихнах се. В този момент една светкавица светна и една гръмотевица падна наблизо. Притесних се за Бела,затова реших да я заведа в Ла Пуш,там щеше да е по - безопастно.
-Искаш ли да отидем в Ла Пуш? - зададох въпроса бързо,без да му мисля много.
Върнете се в началото Go down
Eдуард Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Eдуард Кълън


Брой мнения : 204
Join date : 11.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Едуарт Къкън
Възраст:: Изглежда на 18 но е на 754г.
Раса:: Вампир

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:11 am

Дъждовен ден..като всички останали тук..Все същия мирис на мокра улица..
Дърветата бяха мокри,а капките дъжд се стичаха по тялото ми докато вървях из улиците на града.
Тук нищо ново не се случваше..Или ако се случеше нещо щеше да е от онези скучни нещо,от които ти иде за заспиш,но проблема е,че не можеш..
Както си вървях из мократа улица с ръце в джобовете подуших нещо или по-точно някого.
Миризмата на човешка кръв и нежна кожа се усещаше от километри..
Можех да я усетя и да я почувствам с цялото си същество.
До сега не се бях чувствал така.Пиех животинска кръв,а за пръв път от много време ми се поиска та изпия цялата кръв на този,човек,който подуши..
Последвах миризмата и видях едно красиво момиче.Тя беше с едно момче.
Него го бях виждал из града но нея не.Обвзе ме любопитство.Исках да я опозная.Исках да разбера коя е тя..как се казва..и куп други работи които исках да знам за нея.
Беше ме страх да се приближа по-близко до нея,защото се страхувах да не се поддам на чувствата си,затова реших да я следвам..
Върнете се в началото Go down
http://newlife.bulgarianforum.net/
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:25 am

- Искаш ли да отидем в Ла Пуш? - попита Джейк
- Ще ми бъде приятно-отвърнах и му се усмихнах,Форкс така ми беше омръзнал.
Погледнах отсрещния тротоар,но там нямаше никого.Имах чувството,че някой ни наблюдава.Е може би поредната от многото ми паранои.
Докато се бях замислила,за момент бях забравила,че трябва да внимавам къде стъпвам.
Хлъзнах се на мокрия тротоар и политнах на долу.
Върнете се в началото Go down
Eдуард Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Eдуард Кълън


Брой мнения : 204
Join date : 11.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Едуарт Къкън
Възраст:: Изглежда на 18 но е на 754г.
Раса:: Вампир

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:42 am

През цялото време се чудих коя е тя..Първото нещо,което ми хрумна беше дали с момчето са гаджета,но не се държаха като такива..
Улиците бяха на истина мокри и хлъзгави,затова щом я видях,че се хлъзга нещо от вътре ме накара да й помогна.
С бързината си изтичах към нея и я хванах.Тя уви ръце около врата ми сякаш да се хване за мен.
Гледах я.От близко беше по-красива и миризмата й се усещаше още по-силно..
-Здравей!-казах и аз.-Видях те,че се хлъзна и реших да ти помогна.-Докато изричах тези думи я изправих и държах едната й ръка.
-Май си нова тук.Не си свикнала с времето и си личи,че не ти харесва особено.-добавих аз и сякаш се усмихнах леко,но не беше усмивка,защото никога не се усмихвах или поне не съм го правил от много време..
Върнете се в началото Go down
http://newlife.bulgarianforum.net/
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:55 am

Докато продължавахме да вървим,усетих отново миризмата на вампир,но този път по - близо.Сякаш наоколо имаше такъв.
Огледах се,но не успях да видя нито вампир,нито друг човек наоколо.Помислих си,че ми се е сторило,и точно тогава Бела се подхлъзна.Посегнах към нея да `и помогна,но нещо,или някой ме изпревари и я хвана.
Изгледах го леко яростно и чак сега усетих,че този е вампира,който надуших пред малко.Знаех много неща за вампирите,но също така знаех и че са много подли и лоши същества,а аз трябва да пазя Бела от този,като го гледам,май `и е хвърлил око.
Погледнах към Бела,но тя продължаваше да се гледа с онзи,и тогава вече не издържах:
-Бела добре ли си? - реших да наруша неловкото мълчание.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:03 am

Изведнъж усетих как едни студени ръце ме обхващат.Погледнах непознатия,който ми беше помогнал да възстановя равновесието си.
- Здравей!Видях те,че се хлъзна и реших да ти помогна.- каза той.
- Да благодаря ти..-отвърнах-..ходенето по гладка повърхност не е от най-силните ми страни
- Май си нова тук.Не си свикнала с времето и си личи,че не ти харесва особено.
- Може да се каже..на гости съм при баща ми,но най-вероятно ще поостана..
- Бела добре ли си? - попита Джейк.
- Да всичко е наред!Съжалявам..много съм смотана..-засмях се
Върнете се в началото Go down
Eдуард Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Eдуард Кълън


Брой мнения : 204
Join date : 11.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Едуарт Къкън
Възраст:: Изглежда на 18 но е на 754г.
Раса:: Вампир

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:09 am

Личеше си,че момчето,което момичето нарече по име е върколак.
Гледаше ме злобно,защото може би си мислеше,че ще направя нещо на нея..
Щом тя каза,че е на гости се убедих,че е нова..Е все пак не я бях виждал на около..
-Как се казваш?-попитах я аз за да чуя устните й как го изричат,а момчето ме гледаше много злобно..Мправи ми впечатление,че в този дъжд той беше топъл и дори нямаше блуза -това беше още едно нещо за да се уверя,че е върколак.Може би да беше топъл,но сякаш сърцето му беше направено от лед или просто не можеше да ме понася,заради моята същност..


Последната промяна е направена от Eдуард Кълън на Съб Май 14, 2011 11:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://newlife.bulgarianforum.net/
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:41 am

Този вече започваше да ми лази по нервите.
Не стига,че вече знае името `и,пък и иска тя да му го кажи.По - голяма тъпотия от тази не бях виждал и се надявах да не се срещаме повече с този самонадеян вампир.
Направих една крачка към Бела и `и се усмихнах,а тя продължаваше да гледа неловко към него.
Леко се изнервих,но реших да запазя самообладание и да видя до къде ще стигнат нещата.Може би напразно се тревожа за всичко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:01 pm

- Как се казваш?
- Ъм Изабела,но предпочитам да ме наричат Бела.-отвърнах.
Погледнах към Джейкъб,а после към непознатия..чувстваше се странна вражда между тях..та те познаваха ли се изобщо?!
- А твоето име е?-попитах за да наруша неловкото мълчание.
Наведох се и взех чадъра,които се беше изплъзнал измежду пръстите ми.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:00 pm

След като Белас е представи на онзи,тя попита за неговото име.
-Какво значение има. - казах аз и се опитах да придърпам Бела към себе си,защото тоя започваше все повече да ме дразни.
Нямах му никакво доверие,и ми се струваше старнен тип.Самия факт,че той беше вампир...това беше ужасно,трябва да държа Бела далеч от него и ако се налага,ще я пазя с цената на живота си.
-Хайде Бела,сигурно всеки момент ще завали. - подканих я отново.
Върнете се в началото Go down
Eдуард Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Eдуард Кълън


Брой мнения : 204
Join date : 11.05.2011
Age : 31

Character sheet
Име на героя:: Едуарт Къкън
Възраст:: Изглежда на 18 но е на 754г.
Раса:: Вампир

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:33 pm

Той искаше да я отдръпне от мен.Не искаше да съм близо до нея,защото усещаше,че нейния аромат ме привлича.
-Е аз ще ви оставям.-казах аз докато се усмихнах дружелюбно.
-Бела,може да се видим отново някой ден.-добавих аз докато подадох ръката си към нея,а тя я хвана и в този момент усетих нейната плът..Беше уникално чувство,докато не забелязах,че момчето,което беше с нея ме изгледа странно.
После се усмихнах и се запътих към колата си,след това се качих в нея и потеглих с пълна газ..
Върнете се в началото Go down
http://newlife.bulgarianforum.net/
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:17 pm

-Какво значение има?Хайде Бела,сигурно всеки момент ще завали.-недружелюбният глас на Джейкъб ме учуди,но реших да оставя въпросите си за по-късно.
Момчето,с което току що се бях запознала си тръгна,а ние продължихме пътя си.
Погледнах Джейкъб,но веднага разбрах,че няма сам да ми каже за какво беше всичко това.
-Ти познаваше ли го?-попитах,чудейки се какво да кажа..
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:52 pm

-Не го познавам,но не ми изглежда много надежден,не искам да пострадаш,изглеждаше ми лош тип,но може и да греша,все пак не бива да му се доверяваш напълно. - Може би малко преувеличавах,но трябваше да се започне от някъде,и предпочитам докато е все още рано,а не прекалено късно.
Усмихнах се и я погледнах.
-Нека да забравим за преди малко и да правим нещо интересно,искаш ли? -попитах я и `и намигнах,след което продължих да вървя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:57 pm

При думите на Джейк "изглеждаше ми лош тип" повдигнах учудена вежди,но не казах нищо по въпроса,защото не ми се спореше,а пък и можеше да е прав.
-Нека да забравим за преди малко и да правим нещо интересно,искаш ли?
-Да разбира се-усмихнах се.
Тръгнах до него надолу по улицата.
-Ла Пуш?-казах напомняйки му..
Върнете се в началото Go down
Jacob Black

Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.05.2011

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:00 pm

-Разбира се. - усмихнах се,и двамата тръгнахме към Ла Пуш.
От много време исках да `и покажа къщата си,но се надявах днес времето да е добро,и да отидем някъде навън.
-Ако искаш може да отидем до нас,или пък да ти покажа околностите,ти избираш. - подхвърлих приятелски и направих няколко крачки към нея.
След което двамата продължихме надолу по улицата.След малко щяхме да сме в Ла Пуш.
Върнете се в началото Go down
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:01 pm

Както винаги не ме свърташе на едно място вкъщи и без да му мисля много много, грабнах ключовете от кухненския плот и хукнах навън. Цял ден обикалях из къщата като някое зомби, имах чувството, че стените са започнали да се стесняват, хванали ме в капан. Трябваше да изляза, да подишам малко чист въздух, макар все още да не бях решила къде отивам.. Просто се разхождах, из пустите улици на Форкс, оставила студеният вятър да си играе със спуснатите ми коси.
В главата ми кънтеше само едно - трябваше да си намеря работа. Колкото и неприятно да звучеше, се налагаше. Все някак трябваше да се издържаме с Ди, а и плюс това нямаше да стоя по цял ден затворена вкъщи, след като учебната година завърши. Затова може би нямаше да е зле да разгледам обявите във вестника като се прибера. Не че разполагах с кой знае колко възможности. Можех да започна работа като сервитьорка в някое от местните кафенета или пък да припявам в някое заведение с музика на живо. Несъзнателно смръщих лице. М, нее, това определено не беше бъдещето, което исках. Но, хей, за да се издигнеш, трябва все пак да започнеш от някъде, нали? А и ще е временна работа, докато си намеря по-добра.


Последната промяна е направена от Елинор Байлс на Вто Май 31, 2011 5:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ники Рийд
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ники Рийд


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:12 pm

Не ми се седеше вкъщи,а и без това нямаше никой.Реших да изляза.
Разхождах се из пустите улици и си размишлявах.Както се разхождах се блъснах в някого.
Беше момиче.Човек да сме по точни.Тя падна на земята.
-Извинявай.-казах аз докато протягах ръка за да й помогна.
-Добре ли си ?- попитах,когато се изправи.
-Да.-каза.
Върнете се в началото Go down
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:40 pm

Внезапно се блъснах в нещо, изтръгвайки ме от мислите ми. Загубих равновесие (което не беше изненада, поне за мен не беше) и миг по-късно се бях озовала на на земята.
Вдигнах глава и съзрях две кехлибарени на цвят очи, вперени в лицето ми.
- Извинявай - каза виновно момичето, с което очевидно се бях сблъскала.
Сега аз бях тази, която бе вперила поглед в нея. Не можех да се откъсна от очите `и, бяха толкова.. хипнотизиращи.
- Добре ли си? - попита непознатото момиче, след като не бях проговорила, а и продължавах да си седя на студения цимент по средата на улицата сякаш това беше най-естественото нещо на света.
Премигнах, колкото отново да фокусирам поглед, и видях как русокоската протяга ръка към мен.
- Ъ, да - отговорих най-сетне, поемайки помощта `и да се изправя.
Веднага щом докоснах кожата `и, усетих колко студена и твърда беше. Сякаш бях хвала ръката на статуя, а не на човек. А и макар да не бях виждала по-бяла кожа от нейната, тя определено си мърдаше и говореше досущ като човек.
И тогава сякаш нещо прещракна в главата ми. Спомените нахлуха в главата ми, неканени. Бяла като мрамор кожа.. и глас, толкова мек и съблазняващ, приканвайки те да се доближиш още по-близо..
Внезапно дръпнах ръката си от нейната бързо и направих крачка назад.
- Очите ти? - изтърсих. Въобще не възнамерявах да говоря, но.. очите `и бяха толкова различни от тези на.. другите като нея.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ники Рийд
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ники Рийд


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:03 pm

Момичето изглеждаше уплашено.И то много.
Попита ме за очите ми.
-Да?-казах въпросително.
-Кехлибарени са...-каза тя озадачено.
И в този момент разбрах,че тя знае какво съм.
-Спокойно,няма да те нараня.-казах,но въпреки това тя отстъпи още една крачка назад.
-Защо не са като на другите?-попита.
Явно не ми вярваше.
-Защото се храня с животни.-казах.
Тя ме гледаше втрещено..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Улиците на Форкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Улиците на Форкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Forks :: Улиците-
Идете на: