Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Улиците на Форкс

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Улиците на Форкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:23 pm

- Да? - отвърна със спокоен тон.
- Кехлибарени са.. - обясних объркано.
Дали беше възможно да носи лещи? Ей така, за разнообразие?
Спокойствието на лицето `и и се измени с.. разбиране. Лека усмивчица заигра по устните `и.
- Спокойно, няма да те нараня..
Вампирката направи една крачка към мен, явно искаше да ми покаже, че не е опасна, както твърдеше, но аз се отдръпнах.
- Защо не са като на другите? - изтърсих отново.
Колкото и уплашена да бях, явно любопитството ми надделяваше.
- Защото се храня с животни.. - каза.
- Храниш се с животни? - повторих сякаш на себе си. Не разбирах. - Какво имаш предвид?
- Вместо с човешка, се храня с животинска кръв.. Един вид съм нещо като.. вегетарианец - засмя се тя.
Вегетарианка? Вегетарианка? Та това беше ли възможно въобще?!
- Това какво общо има?
- Животинска кръв разрежда цвета на очите ми. Червеното потъмнява, цветът преминава в кехлибарено и накрая се получава златист. В зависимост колко съм.. гладна, се променят. Могат да станат тъмно черни като бездна или да са в най-мекия нюанс на златистото.
Говореше така, сякаш обсъждахме времето. Аз далеч не се чувствах толкова спокойна.

Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ники Рийд
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ники Рийд


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Улиците на Форкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:55 pm

-Защо се храниш с животни?-попита.
-Ами,уважавам хората и не искам да ги наранявам.-казах спокойно.
Тя се втренчи в мен.Добре това беше малко неудобно.
Засмях се.
-Защо ме гледаш така?-попитах с усмивка.
-Ами,странно е...-каза.
-Да,наистина.Не се среща толкова често.-казах.
Върнете се в началото Go down
Елинор Байлс
*Nomads*/human/
*Nomads*/human/
Елинор Байлс


Брой мнения : 101
Join date : 29.05.2011
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Character sheet
Име на героя:: Елинор Мери Байлс
Възраст:: 17 години, родена на 29 Май
Раса:: Човек

Улиците на Форкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 7:30 pm

- Да, наистина. Не се среща толкова често - каза.
Не се среща толкова често? Значи все пак има и други като нея? Но дали казваше истината или просто се опитваше да ме за баламоса? Не мога да съм сигурна дали не ме лъже, та нали си е такава по природа.
Внезапно усетих как студени тръпки полазиха по гърба ми. Исках да се махна от там, веднага..
- Аз.. - поклатих все още объркано глава. И това беше, само това успях да измънкам.
Обърнах се и закрачих бързо по улицата към вкъщи. Борех се с желанието си отново да се обърна, за да видя дали е още там, дали не ме е проследила. Не че ако решеше да ме преследва, щях да успея да се измъкна. Не и втори път. Но не можех просто да си стоя и да я чакам да ме схруска, нали?
Накрая се предох и хвърлих бърз поглед назад. Вампирката си беше там, стоеше и ме гледаше, отново изпълнена със спокойствие.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ники Рийд
*Nomads*/vampire/
*Nomads*/vampire/
Ники Рийд


Брой мнения : 29
Join date : 30.05.2011
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Улиците на Форкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 7:46 pm

След като тя си тръгна се качих на мотора си,който бях паркирала през няколко пресечки.Тя ми нямаше доверие и това беше обяснимо за човек.Запалих мотора и тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Улиците на Форкс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Форкс   Улиците на Форкс - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Улиците на Форкс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Forks :: Улиците-
Идете на: