Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Имението на семейство Кълън

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:09 pm

Къщата
Имението на семейство Кълън Architecthouse1

Задният двор
Имението на семейство Кълън 00fc0a877d3b

Предната врата
Имението на семейство Кълън Architecthouse81

Библиотеката
Имението на семейство Кълън 0996239d50b9

Стъблите към горния етаж
Имението на семейство Кълън Architecthouse121

Стаята на Карлайл и Есме
Имението на семейство Кълън 2727da19dfd2

Банята към нея
Имението на семейство Кълън Architecthouse101

Кабинета на Карлайл
Имението на семейство Кълън 1294196X

Стаята на Розали и Емет
Имението на семейство Кълън 53fe6e99440c

Банята към нея
Имението на семейство Кълън Architecthouse91

Стаята на Алис и Джаспър
Имението на семейство Кълън B527db9d7416

Банята към нея
Имението на семейство Кълън 020-thumb

Стаята на Едуард
Имението на семейство Кълън 4e9e2ee7e309

Банята към нея
Имението на семейство Кълън 4ba6377302c1b812ac66a075f

Гаража
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 11:47 am

Влязох през голямата задна врата на къщата, която се намираше до кухнята. В къщата беше тихо. Чуваше се само звука от токчетата на Алис, която явно си беше в стаята. Усмихнах се. Влязох в хола. Изведнъж ме лъхна миризмата на човек. Явно Бела пак е била в къщата. Намръщих се. Въобще не я харесвах. Или по точно `и завиждах, заради това, че е човек, но не исках да си го призная... Седнах на дивана в хола. Взех дистанцьонното и започнах бързо да преключвам програмите. Нямаше нищо интересно по телевизията. Въздъхнах и изключих големия телевизор, който се намираше на малка масичка пред дивана. Кръстосах си краката и взех някакво списание. Започнах да го прелиствам, без да обръщам внимание на съдържанието...
Изведнъж чух Алис да влиза в хола. Обънах се към нея и `и се усмихнах.
-Здрасти. - поздравих я аз.
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 11:56 am

Джасппър го намяшае и аз бях сама в къщата.Понеже нямаше какво да правя започнах да си подреждам дрехите.Нищо че си бяха подредени.Докато прекосявах стаята усетих някой да влиза през задната врата.Ослушах се и веднага разбрах че е Розали.Слава богу скуката щеше да приключи.Метнах дрехите които бях зела на леглото и по-най бързият начих слазох долу в хола.Тя седеше на дивана кръстола крака.Беше разбрала че Бела беше идвала.Не можех да разбера защо Бела не и допада.Тя беше мило момиче.И много се радвах когато идваше в нас.Влязох в хола и Розали ме поздрави.
Усмихнах се и отговорих:
-Хей.Къде са другите.Цял ден ги няма.-настаних се на дивана до нея и погледнах списанието което беше взела.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:04 pm

Погледнах я.
-Може да са на лов. - казах.
Алис погледна списанието, което бях взела. На мен лично не ми беше много интересно, затова `и го дадох, за да го разгледа. Погледнах през прозореца в очакване някой от семейството да дойде. Взирах се дълго време, но никой не идваше. Обърнах се към Алис, на която явно списанието `и беше интересно.
-Джаспър не ти ли каза къде отиват?-попитах леко притеснено.
Станах от дивана и започнах да вървя напред-назад...
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:10 pm

Тя ми подаде списанието и аз започнах да прелиствам страниците му.Беше интересно.
Погледнах Розали,а тя изглеждаше притеснена.Стана от дивана и започна да се разхожда напред-назад.Погледна ме и ме попита:
-Джаспър не ти ли каза къде отиват?-наистина беше странно.Нямаше никой освен нас двете,а Джаспър винаги ми казваше къде отива.Не обичаше да се прятеснявам.
Но днес беше различно дори не ми каза къде отива само ме целуна и замина на някъде.
-Не.Сутринта бяхме заедно,но след това излезе дори не ми каза къде отива.
Оставих списанието на масичката и я погледнах.
-А Емет каза ли ти нещо?-попитах любопитно.

Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:23 pm

Покатих глава.
-Не.- отговорих.- Рано сутринта се разхождахме и след това просто изчезна.
Спрях на едно място и погледнах сестра си. Явно и тя се притесняваше. Отново започнах да крача напед-назад. Сигурно много изнервях Ал, но точно в този момент не ме интересуваше особенно. " Боже! Къде сте".- помислих си и въздъхнах... Спрях се до големия прозорец и се загледах. Молех се всеки момент Емет, както винаги на цопне във водата и да дойде до къщата. Или пък Есме с нейния грациозен скок, да прескочи малкото езерце... Не знам колко дълго време съм стояла в една и съща поза, защото, когато се обърнах, Алис беше спряла да разглежда списанието и ме гледаше. Усмихнах `и се.
-Какво ще правим сега?- попитах вече леко развеселена.
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:37 pm

Тя отиде до прозореца и се загледа навън.Затворих очи и се опитах да погледна в бъдещето да видя къде са,но не се получи.Розали ме погледна и ме попита:
-Какво ще правим сега?
Усмихнах и се и станах бавно от дивана.Отидох до нея и казах:
-Ако искаш може да ми помогнеш да избера кои дрехи да си оставя и кои да разкарам.Какво ще кажеш?-усмихнах се и изтичах до кухнята.Отворих големият хладилник и започнах да търся шампанското което Джаспър беше ми подарил когато направихме една година.Беше много старо.Когато го намерих я погледнах и казах:
-И естествено накъде сме без шампанско.Няма да е забавно.-засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:53 pm

-Добра идея. - казах на Алис.
Тя имаше много, ама много дрехи. Не че аз нямах. Впрочем всеки имаше много дрехи в гардеробите си, дори и момчетата, защото Алис всеки ден ни обличаше с нови друхи и не ни позволяваше да ходим с едни и същи дрехи повеч от дени ден. Такава си беше тя, какво да се прави...
Сестра ми отиде в кухнята и след няколко секунди се върна с шампанско и две чаши в ръка.

-И естествено на къде сме без шампанско. Няма да е забавно.- засмя се тя.

-Така е. - казах.
За секунди бяхме в стаята `и. Имаше дрехи на всякъде. Явно имахме много работа за вършене... Видях една къса черна рокля. Беше много красива. Обърнах се към Ал.
-Тази я оставяш.- усмихнах се и отново я сложих на леглото...
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:37 pm

Само като видях колко много дрехи имам.Веднага отворих шампанското и налях в двете чаши.Бая работа ни чакаше.Розали взе една черна рокля и ми каза да я здържа.Метна я на леглото и погледна към другите дрехи.Отидох до нея и казах:
-Заповядай сестричке.-подадох и чашата и се усмихнах.Забелязах едни обувки на висок ток.Бяха много красиви.Взех ги и ги сложих на леглото.Определено щях да ги задържа.
-Ако си харесах нещо.Взимай го.-казах и се засмях леко.Отпих от питието и поставих чашата на малката масичка.
-Бела днес дойде.Праща ти поздрави.-казах усмихната.Бях длъжна да и предам.
Щеше да бъде много хубаво ако двете станеха по-близки.Сега Бела беше част от семейството ни.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:47 pm

Алис ми подаде чашата с шампанско. Взех я и отпих една глътка. Оставих я на малката масичка, до чашата на Алис. Започнах да разглеждам и другите дрхи. Отделях тези, които мислех, че трябва да ги задържи, на леглото, а другите ги мятах на земята...
-Ако си харесаш нещо.Взимай го.- каза стера ми.
Усмихнах се. Поогледах нещата, които бяха на земята. Нямах намерение да `и взимам от нещата, които смяташе да задържи. Видях един син потник. Беше леко раздърпан. Харесах си го и го сложих на един стол, като първо го показах на Алис и `и казах, че ще го взема. Тя само кимна с глава. Докато разглеждах обувките, Алис каза:
-Бела днес дойде. Праща ти поздрави.
Въздъхнах.
-Мерси.- казах тихо.
Продължих да отделям нещата, които смятах, че Ал трябва да задържи...
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:57 pm

Погледнах Розали и само като споменах името на Бела тя се направи на ударена.
Реших да я поободря малко.Преди около седмица и бях купила подарък.Винаги си правехме подаръцил.Дори и без поводи.Това му беше хубавото.отидох до гаредероба и го отворих.Взех кутията която беше много красиво опакована и отидох до Розали.
Бяха обувките които си беше харесала миналата седмица.Нямаше време да си ги купи понеже Емет я юркаше да излизат.Исках да я изненадам и затова ги купих.
-Заповядай.Това е за теб.Надявам се да ти хареса.-усмихнах се и подадох подаръка.
Взех си чашата и отпих от шампанското.Джаспър ми липсваше.А не се бяхме виждали от сутринта.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:07 pm

Алис ми подаде една кутия.
-Заповядай. Това е за теб. Надявам се да ти хареса.- каза ми тя.
Отворих кутията и какво да видя. Беше ми купила онези обувки, които си бях харесала миналата седмица, но не можах да си ки купя, защото Емет ме юркаше да излизам от магазина. Извадих ги от кутията и ги сложих на земята. Махнах си червените обувки на токчета и сложих подаръка от Алис. Паснаха ми идеално.
-Мерси. Страхотна си.- казах и я прегърнах.
Огледах ги още няколко пъти и се усмихнах. Отидох до масичката и си взех чашата, като отпих няколко глътки от нея. Отново я оставих там, погледнах Ал и се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:18 pm

Много се радвах че все още и харесват.Махна обувките които носеше и си сложи новите.
Много и отиваха.Взех чашата си и отпих.Взех бутилката и си долях.Погледнах часовника,а още никой не се беше прибрал.Беше много странно.Емето и Джаспър не биха отишли на лов без да ни повикат с тях.След като избрах дрехите които исках да задържа започнах да ги слагам на закачалките.Погледнах през прозореца,а навън времето беше ужасно.
Какво можех да очаквам.Все пак живеехме във Форкс.Тук винаги валеше и беше облачно.Слънце можеше да се види много рядко.Точно заради това се преместихме тук.
Телефонът ми звънна и веднага изтичах да го взема от чантата си.КОгато вдигнах чух гласа на Джаспър.След доста дълъг разговор.Отидидох до сестра ми и казах:
-На лов са.Джас ми каза да не ги чакаме.Май наяма да се приберат тази вечер.
Метнах телефона на леглото и отпих от шампанското.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:27 pm

Двете с Алис вече бяхме избрали, кои дрехи да запази и тя започна да ги слага на закачалките. Аз събрах ненужните дрехи на едно мялко диванче. По-късно щях да ги дам на Есме. Тя щеше да ги прибере някъде или да ги даде на някой. Майка ни си падаше по благотворителните работи. Аз лично не ги разбирах много...
Телефона на сетра ми звънна. Явно е бил Джаспър, защото дълго време говори докато не дойде при мен.
-На лов са. Джас ми каза да не ги чакаме. Май няма да се приберат тази вечер.
Поклатих раздразнено глава.
-Ще види Емет, когато се прибере.- казах.
Чух Алис да се смее. Въздъхнах и се обърнах към сестра ми.
-Сега какво ще правим? - попитах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:48 pm

Рано същия ден бях прекарала сутринта с Алис,а след това се бях прибрала за да почистя къщата.
Чарли беше за риба и след като направих каквото се очакваше от мен реших отново да се върна при Алис.Не исках отново да се затварям в стаята си и за пореден път да препрочитам "Брулени хълмове".
След по-малко от половин час се озовах пред имението.Нямаше нужда да звъня на звънеца,защото Алис беше видяла,че идвам и точно когато стъпих на верандата тя ми отвори вратата.
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:58 pm

Докато с Розали оправяхме видях как Бела е пред нас.Използвах бързината си и след около секунда вече бях при вратата.Отворих я и се усмихнах широко.
-Бела.Влизай.-казах усмихната и я прегърнах.Двете тръгнахме към спалнята ми.
Когато стигнахме влязохме и казах на Розали.
-Сестра виж кой дойде.-усмихнах се и се сетих че трябва да взема още една чаша.
Изтичах до кухнята и взех една.Когато се върнах налях шампанско и подадох чашата
на Бела.
-Заповядай-усмихнах се и взех моята.Отпих и я поставих обратно на масичката.

Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 8:27 pm

Изведнъж Алис слезе долу и отвори предната врата. Чух стъпките на Алис по стълбите и още едни. Вратата се отвори и кой да видя. Бела и сестра ми стояха на прага на стаята.
-Сестра виж кой дойде.- каза ми тя.
Влязоха вътре и Ал подаде една чаша на Бела, като `и сипа шампанско. Повдигнах си дената вежда и скръстих ръце пред гърдите си. " Нали вече е идвала. Какво прави отново тук."- казах наум. Вътрешно се успокоих, че Едуард го няма, защото щеше да ми чуе мислите и да ми се скара. Не мен не ми пукаше особенно, но все пак...
Не казах нищо, просто отидох до прозореца и се загледах през него...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 6:19 pm

След малко се появи и Розали,изглеждайки зашеметяваща както винаги.
Не обърнах внимание на лошото й настроение,както повечето пъти в нейно присъствие.Отпих от чашата си..
- Мм определено знаете какво да пиете..така де всичко без най-любимото ви-засмях се
Станах и се разходих из стаята.Спрях се на рафта с книгите и дисковете и ги заразглеждах.Харесах си няколко заглавия и измъкнах книгите измежду другите.
- Хей Алис имаш ли нещо против да ги взема да ги прочета?
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 8:28 pm

Бела забеляза някакви книги и ме попита дали може да ги вземе да ги прочете.
-Разбирасе не ставай смешна.-казах и се усмихнах.
Отпих от чашата си телефонът ми звънна отново.Мернах една много красива рокля.Много исках да я пробвам да видя дали още ми става.Оказа се Джаспър.Бях щастлива да го чуя отново.Много ми липсваше.Взех роклята и отидох в банята да се преоблека.Все пак не исках да карам Бела да се чуства неудобно.Когато я облкякох казах на Джаспър да предаде на Едуард че Бел е с нас и всичко е наред.Затворих телефона и се върнах при тях.
-Е,дами какво мислите.Тази да я задържа ли?-засмях се весело и взех чашата си.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 8:38 pm

Телефона на Алис отново звънна. Тя взе една рокля и отиде в банята. Заслушах се и чух как говори с Джас по телефона и как му казва да каже на Едуард, че Бела е тук... Отидох до малката масичка и си взех чашата с шампанско. Изпих я и отново я върнах там. Обърнах се към Бела, която стоеше до рафтовете с книги.
-Не си ли казала на брат ми, че ще идваш?- попитах леко студено.
Тя стоеше и ме гледаше. Не ми отговаряше. Вдигнах едната си вежда и кръстосах ръце. Тъкмо щях да кажа нещо и в този момент от банята излезе Алис, облечена в една много хубава рокля.

-Е, дами какво мислите. Тази да я задържа ли? - попита ни тя.
Усмихнах се.
-Да. - казах.- Задръж я.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 9:05 pm

Мислех да й отговря нещо като :
- Не че ти влиза в работата..-..но реших да не се заяждам
В следващия момент в стаята влезе Алис в красива нова рокля.
- Да. - каза Роуз.- Задръж я.
- Ослепителна си-усмихнах й се,а тя се завъртя грациозно.
- Е кога ще се връщат Джаз и Едуард-попитах..нямах търпение да се видим.Времето без него,макар и в компанията на сестрите му...ми се струваше безкрайно дълго..
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 9:27 pm

Погледнах ги като гръмната.Отидох до Бела и отговорих на въпроса и.
-Ми май ще се върнат утре.Тъкмо преди да дойдеш с Розали си говорехме как да ги накажем.-засмях се и погледнах сестра си.Тя ми се усмихнах.Щях да си поговоря с Джаспър.Поне можеха да ни кажат преди да тръгнат.Но нали са мъже.Че за какво им е да го правят.
-Белс ако искаш можеш да останеш тази нощ тук.Ще бъде много забавно.Пък и времето ще мине по-бързо.-усмихнах се и взех чашата си от масичката.Отпих и си налях шампанско отново.Бях и доста очудена че Едуард не я беше усведомил за това че ще ходи с братята си.
Джаспър щеше да си плати солено за това.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 9:42 pm

"Прекрасно". - помислих си. Сега щеше да остава и за презноща. Въздъхнах.
-Не ми се стои повече тук.- избърборих набързо.
Обърнах се към вратата и излязох от стаята, потраквайки с токчетата си по пода. Отидох в моята стая, която беше и на Емет, който щеше много да си изпати, заради това, че не ме е осведомил, че ще ходят на лов. Можеха и мен да вземат... Отново въздъхнах раздразнено. Отидох до гардероба си. Свалих си роклята и обувките, като ги замених с удобни дънки и раздърпан потник. Обух черни пантофки. Слязох долу в хола и пуснах телевизора, като го намалих почти до край...
След малко видях как Бела влиза в хола...


П.П.-Към Бела.-Съжелявам, че ти измислих какво да правиш [ последното изр. ], но според мен така ще е по-интересно или...
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Алис Кълън


Брой мнения : 25
Join date : 08.05.2011

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:21 pm

Не можех да ги гледам как се изяждат взаимно.
Телефонът ми звънна и аз отговорих.Беше Ед.След няколко минутен разговор слязох долу и отидох до Бела.
-Бела беше Ед.Каза че иска да се видите.Върнал се е по-рано.-усмихнах се.
Тя се усмихна радостно и ме прегърна.Взе си нещата бързо се изнесе от къщата.
-Е Розали.Пак оставаме само двете.-Седнах до нея на дивана и погледнах екрана.
Джаспър толкова ми липсваше,а почти бяхме неразделни двамата.Пък и ми бе малко притеснено.Емет винаги го подкукуросваше да прави глупости.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:30 pm

Алис слезе долу и и каза на Бела, че Ед се е врънал по-рано. Тя си взе нещата и се изнесе от къщата. Усмихнах се. Бях донякъде радостна, че си отиде...
-Е Розали. Пак оставаме само двете. - каза Алис.
Погледнах я.
-Така е. Какво ще правим?- попитах.
Отново погледнах през прозореца. Надявах се скоро някой да се появи, защото щях да полудея в тази къща. Е, да. Алис беше тук, но дори и с нея сега не ми беше особенно интересно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на семейство Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на семейство Кълън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Розали Кълън
» Алис Кълън
» Eдуард Кълън
» Джаспър Кълън
» Есме Кълън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Покрайнините :: Гората-
Идете на: