Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Saga RPG

When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Времето:

Облачността над страната ще бъде предимно значителна, ще има превалявания, на повече места в следобедните часове, а в малки градове като Форкс ще превали убилен дъжд.

Вятърът ще се ориентира от запад-северозапад, предимно слаб.  В планините времето ще бъде облачно и мъгливо. Ще вали дъжд, в следобедните часове придружен с гръмотевици.

Посещения:
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:29 am

 

 Имението на семейство Кълън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Есме Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Есме Кълън


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:47 pm

Прекарах денят си в Сиатъл и за това се прибрах малко късно,но вече напълно съм загубила представа кое е късно и рано.Намалих щом достигнах алеята към къщата и паркирах с лекота колата в гаража.Влязох в къщата през предната врата и веднага отидох в хола където бяха Алис и Розали.
-Здравейте.-казах радостна и им се усмихнах.Всеки път когато ги погледна изпитвах чувство на гордост.-Как мина денят ви?
Попитах ги и поставих чантата си на малката масичка до телевизора,след това седнах при тях на фотьойла.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:52 pm

Когато Есме влезе през задната врата на къщата, се усмихнах.
-Здравей!- казах.
Станах и отидох да я прегърна. След това отново седнах на дивана пред нея. Алис също я поздрави, но си остана седнала на дивана, загледана нанясъде. Явно `и е притеснено за Джасптър...
-Как мина денят ви?- попита ни Есме.
Когато видях, че сестра ми няма да отговори казах:
-Помогнах на Алис да си оправи гардероба, след това дойде Бела, тръгна си и дойде ти...
Отново се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Есме Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Есме Кълън


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:59 pm

Когато Розали ме прегърна отвърнах на прегръдката й и я целунах нежно по челото.
-Бела е идвала.Надявам се пак да дойде...
Погледът ми се задържа известно време върху лицето на Алис.Усмихнах се разбирателно и леко въздъхнах.
-Не се тревожи,сигурна съм,че просто се забавляват някъде.
Карлайл ми каза,че ще ги заведе някъде където да се позабавляват по мъжки.-засмях се и се протегнах да докосна ръката й.След това се обърнах към Роуз.
-Мисля,че е редно и ние да се позабавляваме...все пак няма да е честно те да си прекарват добре,а ние не.Нали така?-усмихнах се широко.

Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:10 pm

Когато майка ми заговори на Алис аз се загледах през прозореца. И на мен ми беше малко притеснено къде ли е сега Емет, но когато Есме каза, че Каралайл ги е завел някъде, за да се забавляват по мъжки, се успокоих.
-Права си.- казах.
Станах от дивана и започнах да се разхождам напред-назад. Чудех се какво ли можем да правим...Минаха няколко минути. Все още не бях измислила нищо, затова се обърнах към двете момичета до мен. Можеха те да имат нещо на ум.
-Е, какво ще правим?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Есме Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Есме Кълън


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:14 pm

-Е, какво ще правим?-попита Роуз.Станах от дивана и изгладих полата си.Решението беше ясно като бял ден.
-И трите имаме една малка слабост,но всъщност всички...почти всички жени...-поправих се след като долових миризмата на Бела.-...обичат да го правят.
Отидох до масичката и взех чантата си.
-Какво ще кажете да направим лека обиколка по магазините?
Усмихнах се широко и застанах до Розали.

Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:19 pm

Много се зарадвах на идеята на Есме.
-Любимото ми занимание.- казах и леко се засмях.
Смехът ми изпълни стаята... Качих се в стаята си и за секунди се преоблякох. След това слязох отново в хола при сетра си и майка си.
-Е, ще тръгваме ли?-попитах.
Вече бях на вратата и чаках някой да мръдне от мястото си...
Върнете се в началото Go down
Есме Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Есме Кълън


Брой мнения : 23
Join date : 30.05.2011

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 9:22 pm

Засмях се и хванах ръката на Алис.
-Хайде,мила,усмихни се...заради мен.
Трите тръгнахме към центъра с колата ми.Имах нужда от това.Имах нужда да прекарвам повече време с момичетата ми.
-Предлагам да започнем с дрехите и да оставим най-хубавото за накрая,а именно обувките.
Денят е прекрасен за един пазар,може да минем да видим дали масичката която видях на витрината на магазина за мебели е все още там.Ще стои идеално във всекидневната.
Върнете се в началото Go down
Розали Кълън
*Cullen*
*Cullen*
Розали Кълън


Брой мнения : 29
Join date : 07.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Розали Кълън
Възраст:: 18 години
Раса:: вампир

Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 9:42 pm

Майка ни винаги е била позитивен човек. Винаги съм `и се възхищавала.
-Да, хайда Алис.- казах.
Усмихнах се на Ал и леко се засмях. Тя също се засмя и усмивката `и се върна на лицето. Стана от дивана и излезе през вратата. Аз се обърнах към Есме.
-Да... нека започнем с дрехите.- съгласих се.
Двете също излязохме от къщата и отидохме в колата на Алис, която вече беше пред къщата. Сестра ми потегли и трите се запътихме към магазините...


П.П.-Ако искаш пиши в някой магазин или мол...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на семейство Кълън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Кълън   Имението на семейство Кълън - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на семейство Кълън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Розали Кълън
» Алис Кълън
» Eдуард Кълън
» Джаспър Кълън
» Есме Кълън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Saga RPG :: Покрайнините :: Гората-
Идете на: